Spotkanie z prof. Włodzimierzem Szturcem

Z radością zapraszamy wszystkich na spotkanie z Profesorem Włodzimierzem Szturcem. Znany badacz literatury i teatru, wykładowca Uniwersytetu Jagiellońskiego i Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej im. Ludwika Solskiego w Krakowie spotka się z nami jako dramaturg.
2 czerwca, o godz. 13 w sali 228 (kinowej, łącznik, poziom -1, kampus UKSW przy ul. Dewajtis 5) porozmawia o swoim dramacie „Zwiastowanie”, który ukazał się w tomie „Trauma. Dramaty” (Białystok 2015). Będzie to też okazja, by zobaczyć zarejestrowane przez TV fragmenty inscenizacji dramatu „Magnifikat” z Teatru Współczesnego w Szczecinie (1995, reż. Anna Augustynowicz)
Spotkanie poprowadzą prof. Jacek Kopciński i dr Joanna Pietrzak-Thébault.

ZAPRASZAMY!